Hakkımızda

 

Jibau Tekstil ve Ev Tekstili, 2008 yılında Türkiye’de iç talebe yönelik olarak faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

 

Jibau, ilk kurulduğu yıllarda sadece ev tekstili alanında nevresim takımı ve yatak örtüsü üzerine faaliyetlerini sürdürmekteydi. Yatak örtüsü grubunda ağırlıklı abiye ürünler üretmekteydi. Nevresim takımı alanında ise düz, desenli ve abiye modellerin üretimini ve satışını gerçekleştiriyordu. 2014 yılına gelindiğinde yatak örtüsü ve nevresim takımlarına ek olarak pamuklu paspas setleri, havlu, bornoz ve sabahlık gibi tekstil ürünleri üretimi ve satışına başladı.

 

Günümüzde ev tekstili ürünleri ile birlikte kadın giyim ürünleri üretimini de gerçekleştirmektedir.

 

Doğru ürünlerin, doğru kalite ve en uygun fiyat yapısı ile müşterilerine sunulması prensibi ile çalışan Jibau Tekstil ve Ev Tekstili, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için sürekli olarak araştırma, geliştirme ve denetim çalışmalarına ağırlık vermektedir.

 

Ürünlerimiz Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Afrika ve Asya’nın birçok noktasına ulaştırmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet gösteren firmamız; bizden ürün satın alan tüm müşteri ve firmaları gerçek ve uzun soluklu bir iş ortağı olarak görür. Bu nedenle de mevcut olarak iş yaptığımız firma ve müşterilerimiz içinde bizden kaynaklanan nedenlerle bizimle çalışmaktan vazgeçen olmamıştır. Ortaya çıkardığımız bu tablo ise günden güne istikrarlı bir şekilde büyümemizi sağlamaktadır. Sizleri de Jibau ailesinin bir parçası olarak bizimle birlikte kazanarak geleceğe yürümek üzere davet ediyoruz.