İadesi Olmayan Ürünler

İadesi Olmayan Ürünler

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik vasfını kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

Hijyenik olarak kullanılan tüm ürünlerin iadesi yapılamaz. Göğüs pompası, göğüs pedi, kozmetik ürünler v.s

İade için gönderilen ürünler Orijinal kolisinde eksiksiz fatura ibrazı ve içine iade gerekçesi yazılan bir dilekçe ile gönderilir , teknik servis tarafından iadeye uygunluğu incelenir. (Gerek görülmesi durumunda tedarikçi firmaya test edilmesi için gönderilebilir) Kırık Hasarlı ürünlerin kargodan tutanak tutulması zorunluluğu vardır. 

Kusursuz ürünlerin iade ve değişiminde kargo ücreti alıcıya aittir. 

İadenizin onaylanmasının ardından, satın alma şeklinize göre hesap numaranıza veya kredi kartınıza iade tutarı yansıtacaktır. Ortalama iade süreci 1-3 iş günü arasıdır.

Mobilyalarda ürün iadesi kabul edilmemektedir. Mobilya siparişleri ilgili fabrikasına yeni üretim olarak yaptırılmaktadır. Stoktan gönderim yoktur. Bu sebeple iadesi mümkün olmamaktadır.

Sorunlu veya eksik olan ürün içerikleri ile ilgili tarafımıza bilgi verilerek gerekli eksik ya da sorunlu parçaların tedariki anında gerçekleştirilmektedir.