Hediyelik Saz Seti

Minyatür Saz Seti - 3 Boy

Minyatür Saz

Minyatür Saz Seti - 3 Boy

 

Tamamen el yapımı minyatür ahşap saz seti. (3 Boy)

 

Çok özel bir hediyelik olarak verebileceğiniz evinizde ya da ofisinizde yer alabilecek farklı bir üründür. Elde üretilmektedir. Set içinde 3 adet farklı boyda saz yer almaktadır.

 

Büyük boy sazın uzunluğu kendi başına 28 cm’dir. Altındaki ayakta durmasını sağlayan kaide dahil uzunluğu ise 30 cm’dir.

Orta boy sazın uzunluğu kendi başına 21 cm’dir. Altındaki ayakta durmasını sağlayan kaide dahil uzunluğu ise 23 cm’dir.

Küçük boy sazın uzunluğu kendi başına 15 cm’dir. Altındaki ayakta durmasını sağlayan kaide dahil uzunluğu ise 16,5 cm’dir.

 

Kültürümüzün önemli bir parçası olan sazı bulunduğunuz yerde de hissetmek ya da hissetirmek için ne duruyorsunuz...

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Garanti ve İade Şartları

Garanti Koşulları

Sitemizde satışa sunulan tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargoyu teslim aldığınız sırada ürünü kesinlikle kontrol ediniz. Ürünü teslim alırken yaptığınız kontrol sırasında herhangi bir hasar ile karşılaştığınızda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışında yer alır.


Ürün İade Koşulları

Sitemizden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması durumunda teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bölümünden iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından meydana gelmişse ya da 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ayrıca kanunen geri alınması kabul edilmeyen iç giyim ürünleri, CD gibi sarf malzemeleri vs... tütü ürünlerin de iadesi kabul edilmemektedir. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esas alınmaktadır.

%100 Orjinal Ürün

%100 Orjinal, Garantili ve Faturalı Ürünler!

  • Görüntüleme: 2972
  • Ürün Kodu: HEDI0545124
  • Stok Durumu: 79
  • 59,00TL
  • Vergiler Hariç: 59,00TL

Etiketler: ahşap saz, minyatür saz, hediyelik saz, hediyelik minyatür saz, hediyelik minyatür ahşap saz, minyatür ahşap saz seti boy, Ürünler