XML Bayilik Başvurusu

Genel Şartlar:  

 

XML Tedarik sistemimize başvuru yapabilmek için öncelikle bir vergi mükellefiyetinizin olması gerekmektedir. Ayrıca kriterlerimize uygun bir e-ticaret sitenizin olması da gerekmektedir.

Uygun bir e-ticaret siteniz yoksa bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Dinamik Xml yapımız sayesinde satışta bulunan tüm ürünlerin stokları anlık olarak güncellenmektedir. 

Hafta içi saat 14:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 14:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir. Kargoların, talepleriniz doğrultusunda size ya da direk olarak müşterinize gönderimini sağlamaktayız. 

 

Bayi Kar Marjı  Ortalama %30’dur.

Web sitenizden XML ile ürün Çekimi için yazılım ve kodlama tarafınıza aittir. 

 

Size Sağladığımız Avantajlarımız:

 

  • Ürünlerimiz özel fotoğraf stüdyolarında profesyonel olarak çekilerek bir ürüne ait birden fazla değişik açılardan görselle ürün detayları gösterilir.  
  • Jibau ürünlerinin çoğunluğu kendi üretimidir ve stoklarında yer almaktadır. Jibau deposunda olmayan bir ürün stoklarda yer almamaktadır.
  • Jibau ürünlerini kendi üretir bu ürünleri internette Jibau bayilerinden başka bir yerde bulamazsınız. Müşterileriniz Jibau ürünlerini farklı sitelerde bulamayacakları için kıyaslama yapamazlar ve beğendilerse mutlaka satın alırlar. Çünkü o ürün sadece sizde satılmaktadır.
  • Jibau stoklarında olan ürünler günlerce hazırlama, kargoya verilme gibi süreçlerden geçmeden tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.
  • Jibau ürün gamı sürekli yenilenmektedir. Yeni ürünler sürekli ürün gamına stoklu bir şekilde eklenmektedir.
  • Jibau xml bayiliği ücretsizdir. Herhangi bir ücret ödemeden xml bayiliği alabilirsiniz.
  • Jibau xml bayiliği alan bayilerine tüm ürünleri  indirimli sunmaktadır. Xml bayiliği alarak ürünleri bayi fiyatından indirimli alabilirsiniz. 

 

 

Süreç:

 

XML başvuru talebinizle siteniz incelenerek genel şart ve koşullara uygunluğu tespit edilir. Sitenizin aktif olarak satışta olması gerekmektedir.

XML kullanım şartlarına ait sözleşme size iletildikten sonra, gerekli alanların eksiksiz doldurulup imzalanarak tarafımıza gönderilmesi ile başlamış olacaktır. 

Sözleşme ve XML alt yapı bilgilendirmesi işlemlerinden sonra, 1 iş günü içinde XML hazırlanarak tarafınıza iletilir. ( Entegrasyon süreci tamamı ile size aittir. )

Yaşanabilecek teknik aksaklık / uyumsuzluklarda bu süreç uzayabilir.  Teknik nedenlerden kaynaklı süreç uzamaları Jibau’nun sorumluluğunda değildir. 

XML entegrasyonu tamamlandıktan sonra ürünler sitenizde satışa hazır hale gelir.

Siparişlerinizi, müşteriniz internet sitenizden sipariş verdikten sonra, https://jibau.com​ üzerinden  giriş yaparak ortalama %30 kar marjı ile satın alabilirsiniz.

https://jibau.com adresinden sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinize istinaden sistemden tarafınıza bayi alış fiyatları tanımlanacaktır.

XML içinde satış fiyatlarımız gelmektedir; bu rakamın çok altına satış yapmanız tavsiye edilmez. Çok düşük fiyatlarla satış yapan bayiler tespit edildiğinde uyarılırlar ve devamlılığı halinde bayilikleri sonlandırılır. 

 

Faturalandırma:

 

Satmış olduğunuz tüm ürünler adınıza veya firmanıza mutlaka faturalandırılır. Ay sonu biriken faturalarınız tarafınıza kargolanır. Kesinlikle faturasız ürün satışımız yoktur!.

 

Kargo & Teslimat:

 

Satmış olduğunuz ürün(ler) sizin adınızla veya firma bilginizle yollanmaktadır. Alıcı farklı bir bilgiyle ürün teslim almamış olacaktır.

Eğer firmanızın özel kargolama ürünleri var ise ( kutu, çıkartma, broşür ve reklam materyalleri ) bu şekilde paketlenerek yollanabilmektedir

 

Danışmak istediğiniz tüm konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size  yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi 09:00 – 18:00 ‘dir.